BIRGER KAIPIAINEN. Skulptur, stengods, Arabia, signerad.

493837. BIRGER KAIPIAINEN. Skulptur, stengods, Arabia, signerad.

Dekor av blomsterprydnad och svanar, höjd 35 cm. Signerad Kaipiainen Arabia.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 1 716