SMINKBORD, vitmålat med förgylld dekor, rokokostil.

493834. SMINKBORD, vitmålat med förgylld dekor, rokokostil.

Längd 122, bredd 52, höjd 154 cm.

Färgslitage, anlupet glas samt rengöringsbehov.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 599