GÖRAN HAHNE. Litografier, 3 st. Signerade och numrerade.

493821. GÖRAN HAHNE. Litografier, 3 st. Signerade och numrerade.

228/310, 97/360, 128/360.
Största uttermått (ram) ca 67.5 x 52.5 cm.

Ej examinerade ur ram.

Göran Hahne (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

228/310, 97/360, 128/360.

Ej examinerade ur ram.

Göran Hahne (Född 1943)

Antal besök: 751