TERRIN, FIGURIN samt STEKFAT, 4 delar, keramik, bland annat Rörstrand, 18/1900-tal.

493811. TERRIN, FIGURIN samt STEKFAT, 4 delar, keramik, bland annat Rörstrand, 18/1900-tal.

2 stekfat, Rörstrand, längd 36 cm
figurin, höjd 15 cm
Terrin, höjd inklusive lock ca 14 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Stekfat med sprickor samt lagning. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

figurin, höjd 15 cm

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 358