Gästriklands Auktionskammare
Konst
Grafik
ANNA TORESDOTTER. Stenar, färglitografi, signerad, numrerad och daterad 1989, 185/1280, 1989.
493809. ANNA TORESDOTTER. Stenar, färglitografi, signerad, numrerad och daterad 1989, 185/1280, 1989.
43 x 31,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 31,5 cm.
Gästriklands Auktionskammare
815