FIGURER, 3 st, glas, Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

493793. FIGURER, 3 st, glas, Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

Fåglar. Höjd ca 28-36 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåglar. Höjd ca 28-36 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 427