FIGURER, 4 st, glas, Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

493788. FIGURER, 4 st, glas, Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

Fiskar. Höjd ca 20-30 cm.

Smärre ytslitage. En fisk med avslag på stjärtfenans spets.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiskar. Höjd ca 20-30 cm.

Antal besök: 263