SKRIVBORDSUPPSATS, 5 delar, Grottorpsmarmor AB, Katrineholm, 1900-talets mitt.

493787. SKRIVBORDSUPPSATS, 5 delar, Grottorpsmarmor AB, Katrineholm, 1900-talets mitt.

Skrivställ med fast bläckställ med glasinsats, dekor av hund
Längd 32, bredd 17,5 cm
Brevställ, sigill, samt paret ljusstakar.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32, bredd 17,5 cm

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 846