TILLBRINGARE samt TERRIN, 3 delar, keramik, Julservis, Göteborg samt Gustavsberg, tidigt 1900-tal.

493767. TILLBRINGARE samt TERRIN, 3 delar, keramik, Julservis, Göteborg samt Gustavsberg, tidigt 1900-tal.

Tillbringare, Göteborg samt "Nisse"
Terrin, Göteborg.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrin, Göteborg.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 2 168