ETUI/ASK, silver samt kartong, Omega Constellation automatic chronometer, 1950-tal.

493752. ETUI/ASK, silver samt kartong, Omega Constellation automatic chronometer, 1950-tal.

För Omega armbandsur 155x85x33 mm, totalvikt 265 gram, 1950-tal.
Sterling silver.
Träinsats.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sterling silver.
Träinsats.

Slitage.

Antal besök: 2 163