VASER, 3 st, glas, "Louise", Erika Lagerbielke samt "Kantarell", Anne Nilsson, Orrefors.

493725. VASER, 3 st, glas, "Louise", Erika Lagerbielke samt "Kantarell", Anne Nilsson, Orrefors.

Vas, Louise, etikettmärkt, höjd 19,5 cm.
Vas, Kantarell, ljusgrön med ljusblå fot, signerad Orrefors AN 4806-02, höjd ca 19 cm.
Vas, Kantarell, etikettmärkt, höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 671