SPARBÖSSA, 1800-tal, gjutgods.

493722. SPARBÖSSA, 1800-tal, gjutgods.

Form av gulaschbaron med kunglig krona.
Höjd 18 cm.

Lättare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Lättare slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 416