SPARBÖSSA, 1800-tal.

SPARBÖSSA, 1800-tal.
493719. SPARBÖSSA, 1800-tal.

Litograferad plåt, konisk form. Samtida ås medföljer.
Höjd 10 cm.

Färgslitage, lättare bulor.

Gör en kostnadsfri värdering!
493719. SPARBÖSSA, 1800-tal.

Höjd 10 cm.

Färgslitage, lättare bulor.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 481