Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
SKOLPLANCHER, 12 st, design Maj Lindman, Årets månader, 1900-tal.
493705. SKOLPLANCHER, 12 st, design Maj Lindman, Årets månader, 1900-tal.
Ca 48 x 40,5 cm.
Fläckar, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 48 x 40,5 cm.
Fläckar, repor.
Gomér & Andersson Linköping
2 623