SOFFA, 1900-talets mitt.

493699. SOFFA, 1900-talets mitt.

Tresitsig. Svängd form. Fast stoppad rygg och sits. Längd.

Slitage. Något smutsad klädsel med slitage och några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 359