FÅTÖLJ, clubfåtölj, art deco-stil, 1900-talets andra hälft.

493670. FÅTÖLJ, clubfåtölj, art deco-stil, 1900-talets andra hälft.

Rutigt tyg. Höjd ca. 74 cm. Bredd ca. 71 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 877