KONSTGLAS, 2 delar, Mona Morales Schildt samt Bertil Vallien, 1900-tal.

493667. KONSTGLAS, 2 delar, Mona Morales Schildt samt Bertil Vallien, 1900-tal.

Skulptur, Mona Morales Schildt, signerad. Höjd 8 cm
Vas, Bertil Vallien, osignerad, höjd ca 12 cm.

Bruksslitage.
Skulptur med nagg samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Skulptur med nagg samt repor.

Antal besök: 468