LAMPOR, 3 st, lackerad plåt, en vägglampa samt två st skrivbordslampor, bl.a. Waso Ledu och HCF, 1900-tal.

493637. LAMPOR, 3 st, lackerad plåt, en vägglampa samt två st skrivbordslampor, bl.a. Waso Ledu och HCF, 1900-tal.

Två st. skrivbordslampor i lackerad plåt med ledade armar och bordsfästen, etikettmärkta HCF Denmark T85 resp. Waso Ledu type WH.
Vägglampett i lackerad plåt, med två ställbara armar.

Bruksslitage, repor, lackbortfall.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestade.

Antal besök: 821