KOPPARFÖREMÅL 14 delar mest 1800-tal.

493622. KOPPARFÖREMÅL 14 delar mest 1800-tal.

Kruka, formar,kaffepannor, kakformar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 400