SKRIVBORD, engelskt, stil, 1900-talets andra hälft.

493621. SKRIVBORD, engelskt, stil, 1900-talets andra hälft.

Länd 138, djup 77, höjd ca 78 cm.

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 401