SYSKRIN.1940-tal.

SYSKRIN.1940-tal.
493577. SYSKRIN.1940-tal.

Alm/Masurbjörk, med inrede av fack och rullhållare. Längd 51, bredd 40, höjd 65 cm.Nålar/tråd följer.

Slitage ,fläckar på ytan.

Gör en kostnadsfri värdering!
493577. SYSKRIN.1940-tal.

Slitage ,fläckar på ytan.

Antal besök: 603