Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Folksamling vid båt, olja på plåt, England 1800-tal.
493565. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Folksamling vid båt, olja på plåt, England 1800-tal.
Ca 31 x 43 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 31 x 43 cm.
Färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
417