SVEN LUNDQVIST. Kejsarens nya kläder, väggrelief/diorama, signerad.

493550. SVEN LUNDQVIST. Kejsarens nya kläder, väggrelief/diorama, signerad.

Yttermått: längd 53, höjd 33,5, djup 8 cm.

Häst med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häst med lagning.

Antal besök: 678