KNAPPDRAGSPEL 1900-talets mitt.

493522. KNAPPDRAGSPEL 1900-talets mitt.

ACCORDIA Minor. Längd 44,bredd 40,höjd 20 cm.Väska följer.

Slitage. Bakstycke löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Bakstycke löst.

Antal besök: 693