PARTI PORSLIN, märkta Meissen, 1700-tal.

49352. PARTI PORSLIN, märkta Meissen, 1700-tal.

Bestående av 4 koppar, 3 st fat, kanna, såsskål.

Slitage, nagg, skador och lagningar. Teburk medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 995