FLASKOR, 4 st, glas, 1800-tal.

49345. FLASKOR, 4 st, glas, 1800-tal.

Gröntonade. Höjd 29-30 cm

Fynd från Stockholms skärgård.
Proveniens: Dykaren Sven Johansson.

Hårt slitage, nagg, anlöpningar, spricka och avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gröntonade. Höjd 29-30 cm

Antal besök: 1 223