Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Klockor & Ur
Bordsur
BORDSUR, förgylld metall, Frankrike, nyrokoko, sent 1800-tal.
493375. BORDSUR, förgylld metall, Frankrike, nyrokoko, sent 1800-tal.
Höjd 33 cm.
Skador.
Nycklar saknas.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 33 cm.
Skador.
Nycklar saknas.
Helsingborgs Auktionskammare
367