LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

493365. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Delvis kannelerade skaft. Pärldekor. Höjd ca 27 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 364