JOHNNY FORSSTRÖM. Komposition med figur, färglitografi, signerad och numrerad 64/70.

493302. JOHNNY FORSSTRÖM. Komposition med figur, färglitografi, signerad och numrerad 64/70.

Bladmått 120 x 80 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 120 x 80 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 628