K G NILSSON. Ägg, förglitografi, signerad K G Nilsson och daterad 2003.

493257. K G NILSSON. Ägg, förglitografi, signerad K G Nilsson och daterad 2003.

Bladmått 47x63 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 47x63 cm, oramad.

Antal besök: 639