FOTOALBUM samt lösa FOTOGRAFIER, 1800/1900-tal.

493254. FOTOALBUM samt lösa FOTOGRAFIER, 1800/1900-tal.

Fotoalbum med dekor av bla fåglar samt fotografier, mestadels porträtt.

slitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 271