STOLAR, 4 st, Björk/ek/furu, England, 1900-talets senare del.

493242. STOLAR, 4 st, Björk/ek/furu, England, 1900-talets senare del.

Höjd 89 cm.
Sitthöjd 45 cm.

Lackskador, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 89 cm.
Sitthöjd 45 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 333