Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOHNNY FORSSTRÖM. Olja på duk, signerad a tergo 1988. " Sounds fun. Where do I come in?. (Fantomen).
49323. JOHNNY FORSSTRÖM. Olja på duk, signerad a tergo 1988. " Sounds fun. Where do I come in?. (Fantomen).
180x135 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
180x135 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 324