PLAKETT, Brons, reliefdekor av flygande samt sittande kärlekspar, 18/1900-tal.

493077. PLAKETT, Brons, reliefdekor av flygande samt sittande kärlekspar, 18/1900-tal.

Diameter ca 16 cm.
Vikt 547 gram.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16 cm.
Vikt 547 gram.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 626