493073. ARMBANDSUR, Gucci, sent 1900-tal.
Diameter 33 mm.
Förgylld boett, flerfärgad urtavla, original rem spänne och krona.
Urverk quartz.
Märkt på urtavla: Gucci, Swiss made.
Märkt på boett: Gucci, 3000 M.
Bruksslitage, skada i glas, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.
Diameter 33 mm.
Urverk quartz.