FLAKONG, glas, Vicke Lindstrand, Orrefors, 1934, signerad.

493059. FLAKONG, glas, Vicke Lindstrand, Orrefors, 1934, signerad.

Spolformad med svart fot. Slipad figurdekor. Höjd 15 cm.

Tillhörande propp saknas. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 130