LARS BOETIUS. Storm över vatten.

493031. LARS BOETIUS. Storm över vatten.

Olja på pannå.
32x39 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå.
32x39 cm.

Smärre skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 499