SKOLKARTA, "Europa im 19. Jahrhundert", Veb Hermann Haack, 1900-talets mitt.

493025. SKOLKARTA, "Europa im 19. Jahrhundert", Veb Hermann Haack, 1900-talets mitt.

Totalhöjd 163 cm.
Totallängd 205 cm.

Bruksslitage, veck, ställvis fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 163 cm.
Totallängd 205 cm.

Antal besök: 704