KAJ KRISTIANSEN. Fiskehoddor, olja på duk, signerad Kristiansen.

493013. KAJ KRISTIANSEN. Fiskehoddor, olja på duk, signerad Kristiansen.

Mått 30x80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 30x80 cm.

Antal besök: 619