Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER, 2 st, keramik, hund, Syco, igelkott, Nittsjö samt Ekorre, Ego, 1900-tal.
492996. FIGURINER, 2 st, keramik, hund, Syco, igelkott, Nittsjö samt Ekorre, Ego, 1900-tal.
Höjd ca 7 - 13 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 7 - 13 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 522