LOCKURNA, porslin, Thomas, Bavaria, 1900-tal.

492943. LOCKURNA, porslin, Thomas, Bavaria, 1900-tal.

Dekor av blommor. Höjd ca 39 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 667