BORDSFOTOGENLAMPA, jugend, koppar och mässing, 1900-talets första hälft.

492929. BORDSFOTOGENLAMPA, jugend, koppar och mässing, 1900-talets första hälft.

Kosmos brenner, höjd inkl. brännarrör ca 42 cm.

Slitage, nagg, smärre skador samt nit saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 467