KERAMIKFAT, 4 stycken, Gabriel, 1900-tal.

492880. KERAMIKFAT, 4 stycken, Gabriel, 1900-tal.

Fiskfat, gult, längd 35 cm, nummer 880.
Fiskfat, gult, längd 28 cm, nummer 878.
Fiskfat, blått, längd 32 cm.
Fat, längd 36, bredd 22 cm, nummer 934.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiskfat, blått, längd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 628