BUFFE, ek, jugend, Carlsson & Reicke möbleringsaffär, Stockholm, 1900-talets första hälft.

492857. BUFFE, ek, jugend, Carlsson & Reicke möbleringsaffär, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Buffe med hyllplan både på främre delen samt kortsidor
Längd 186, bredd 57, höjd 149 cm.

Bruksslitage, smärre märken, repor samt en spricka på luckans dekor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 277