PORSLIN, 6 delar, Rörstrand samt GEFLE.

492838. PORSLIN, 6 delar, Rörstrand samt GEFLE.

Karott, "Domino", Rörstrand, höjd inklusive lock ca 15 cm.
Servisdelar, "Pigg", Gefle, Uppsala Ekeby.
Kanna, höjd 16 cm.
Uppläggningsfat, 25 x 29 cm samt 23 x 20 cm.
Assietter, 2 stycken, diameter 18 cm.

Bruksslitage, nagg förekommer.
Karotten i fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna, höjd 16 cm.

Karotten i fint skick.

Antal besök: 745