MARIANNE BLAESILD. Olja på duk, Tittut, signerad.

492835. MARIANNE BLAESILD. Olja på duk, Tittut, signerad.

43 x 43 cm (bildstorlek).

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 43 cm (bildstorlek).

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 654