SKOLKARTA, "Europa im 19. Jahrhundert", Veb Hermann Haack, 1960-tal.

492833. SKOLKARTA, "Europa im 19. Jahrhundert", Veb Hermann Haack, 1960-tal.

Total höjd 164 cm
Total längd 208 cm.

Slitage, mindre kantskador och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 164 cm
Total längd 208 cm.

Antal besök: 1 914