ALF TEN SIETHOFF. Olja på duk, monogramsignerad ATS.

492768. ALF TEN SIETHOFF. Olja på duk, monogramsignerad ATS.

Komposition, ca. 42x67 cm.

Ej ram.

Alf ten Siethoff (1919–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, ca. 42x67 cm.

Ej ram.

Alf ten Siethoff (1919–2015)

Antal besök: 2 852