SKOLKARTA, "Das Zeitalter der Entdeckungen", Georg Westermann Verlag, 1955.

492751. SKOLKARTA, "Das Zeitalter der Entdeckungen", Georg Westermann Verlag, 1955.

Total höjd 140 cm.
Total längd 215 cm.

Slitage, veck mindre, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 140 cm.
Total längd 215 cm.

Slitage, veck mindre, skador.

Antal besök: 814