LENNART FRISK. Akvarell, signerad och daterad 1976.

492743. LENNART FRISK. Akvarell, signerad och daterad 1976.

Räv i vinterlandskap, ca. 24x33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Frisk (1943–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Lennart Frisk (1943–2000)

Antal besök: 505